Zachyťte krásu mateřství

Zažijte kouzlo těhotenství objektivem. Važte si těchto vzácných okamžiků úžasnými fotografiemi, které si budete navždy pamatovat.

NAŠE KRÁSNÁ KOLEKCE

Galerie těhotenských fotografi

Zpětná vazba vždy potěší

Michala Sedláčka nám jako svatebního fotografa doporučili přátelé a byla to opravdu skvělá volba. Se svojí manželkou, která také fotila, jsou náramně sehraní a při focení nezapomínají i na maličkosti, jako jsou úprava šatů a květiny nevěstě apod. Vznikly nádherné fotky. Určitě jsme jejich nadání pro fotografování nevyužili naposledy a můžeme jen doporučit. Děkujeme..“ – Miriam H.

„První focení s Míšou nám domluvil manžel jako překvapení pro mě. Moje první zkušenost byli těhotenské fotky, které jsme si s manželem užili. V ten okamžik mi bylo jasné, že jeho služby nevyužíváme naposled. Pak jsme si je i najali na svatební focení, kdy fotil se svojí manželkou. Jsou velice sehraný tým, který nezapomíná na žádné maličkosti. Zpracování fotek bylo velice rychlé a kvalitní. Tímto naše spolupráce však nekončila. I s dětma to umí, fotil nám našeho momentálně dvouletého syna, který si s Michalem focení užil. Myslím si že naše spolupráce nekončí. Mohu vřele doporučit ať už na svatební focení či na rodinné focení či portréty.“ -Iveta M.